Informacja

Nowe produkty

Promocje

Lasery krzyżowe i 360°

Firma NIVELTOP już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów geodezyjnych. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Korzystanie z usług renomowanych wytwórców sprawia, że urządzenia charakteryzują się rozbudowaną funkcjona...

Firma NIVELTOP już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów geodezyjnych. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Korzystanie z usług renomowanych wytwórców sprawia, że urządzenia charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi lasery krzyżowe. Znajdują one swoje zastosowanie w pracach budowlanych oraz wykończeniowych. Wiązka lasera umożliwia wyznaczanie idealnie prostych pionów i poziomów, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie wszelkich czynności z największą dokładnością oraz precyzją.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Dostarczamy nie tylko lasery krzyżowe, ale również lasery płaszczyznowe 360 stopni.

Więcej

Lasery krzyżowe i 360° Jest 175 produktów.

Podkategorie

 • Lasery krzyżowe

  W kategorii Lasery krzyżowe znajdziesz urządzenia niezbędne w czasie remontu oraz na każdej budowie.

  W tej kategorii znajdują się lasery krzyżowe, lasery budowlane, projektory laserowe, lasery dla glazurkarzy oraz wiele innych.

 • Zestawy krzyżowe

  W kategorii Zestawy krzyżowe znajdziesz urządzenia niezbędne w czasie remontu oraz na każdej budowie.

  W tej kategorii znajdują się lasery krzyżowe, lasery budowlane, projektory laserowe wraz ze statywem, tyczką rozporową lub uchwytem ściennym.

 • Akcesoria do krzyżowych

  W kategorii tej znajdziesz niezbędne akcesoria do laserów krzyżowych takie jak: ładowarki, akumulatory, uchwyty, tarczki, okulary, walizy i torby transportowe, przejściówki gwintów, adaptery i wiele innych

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 175 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 175 elementów