Lasery krzyżowe i 360°

Firma NIVELTOP już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów geodezyjnych. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Korzystanie z usług renomowanych wytwórców sprawia, że urządzenia charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi lasery krzyżowe, budowlane, liniowe, zielone, niebieskie, czerwone i inne.

Zastosowanie

Produkty, które oferujemy w naszym sklepie są bardzo uniwersalne.

Znajdują one swoje zastosowanie w pracach budowlanych oraz wykończeniowych takich jak:

 • układanie podłóg;
 • tapetowanie;
 • wykonywanie instalacji elektrycznych, grzewczych, hydraulicznych;
 • tworzenie mebli;
 • podział pomieszczeń

i wiele innych.

Zielona bądź czerwona wiązka lasera krzyżowego umożliwia wyznaczanie idealnie prostych pionów i poziomów, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie wszelkich czynności z największą dokładnością oraz precyzją.

Asortyment sklepu internetowego NIVELTOP

Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy zarówno urządzenia do podstawowych zastosowań, które zastępują poziomnicę przy pracach budowlanych, jak i zdecydowanie bardziej zaawansowany sprzęt umożliwiający np. automatyczne naprowadzanie zielonej bądź czerwonej wiązki pionowej. Bogaty asortyment obejmuje m.in. nowoczesne, budowlane lasery krzyżowe zielone i czerwone z obrotowym kątownikiem 3-liniowym, które perfekcyjnie sprawdzą się przy układaniu płytek, doskonałe do użytku na zewnątrz modele o wysokiej klasie szczelności, a także produkty pozwalające na nawet kilkanaście godzin nieprzerwanej pracy.

Nowoczesne lasery i akcesoria – dostępne produkty

Dostarczamy Klientom różnego rodzaju, nowoczesne urządzenia pomiarowe budowlane, w tym krzyżowe zielone i czerwone. Proponujemy modele płaszczyznowe ze statywem aluminiowym i pochyloną głowicą oraz zabezpieczeniem transportowym. Wybrane modele są wyposażone w alarm nadmiernego przechyłu, a także opcję współpracy z detektorem.

Jeśli potrzebny jest Państwu krzyżowy, budowlany laser zielony, proponujemy m.in. modele PRO-AQ4DG, Geo6X GREEN oraz liniowe, np. V-Liner GREEN, ZIELONY KAPRO KA873G, GeoSpider GREEN. Mamy także modele płaszczyznowe, w tym PRO LK-360.3DG.

Proponujemy również urządzenia emitujące wiązkę czerwoną. Do wyboru m.in. laser liniowy LAMIGO CROSS 3D czy model krzyżowy płaszczyznowy PRO QUIK-R, z wiązką czerwoną. To nie koniec! Proponujemy ponad

W tej kolekcji zamieściliśmy dla Państwa nie tylko same urządzenia pomiarowe, ale również osprzęt, który ułatwia korzystanie z nich. Proponujemy m.in. czujniki, uchwyty do detektora, akumulatory, uchwyty uniwersalne oraz magazynki na baterie. Mamy również kable ładowania USB, adaptery oraz klipsy i wiele innych, przydatnych produktów.

Niezawodne, nowoczesne urządzenia pomiarowe

Urządzenia pomiarowe, które proponujemy naszym Klientom, zapewniają wykonanie szybkich oraz dokładnych pomiarów. Umożliwiają one także szybkie poziomowanie oraz precyzyjne wyświetlenie wiązki światła. Dodatkowo, urządzenia te posiadają bardzo duży zasięg, dzięki czemu można z nich korzystać w wielu przestrzeniach!

Ponadto każdy laser krzyżowy budowlany (czy to czerwony, zielony czy niebieski) z naszej oferty, charakteryzuje się długą żywotnością, łatwością w obsłudze oraz wytrzymałością na uszkodzenia.

Wysoką jakość gwarantują uznani na europejskim rynku producenci: Geo Fennel, PRO, Nivel System i Lamigo, których z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu obeznanemu w branży. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Dostarczamy nie tylko lasery krzyżowe, ale również lasery płaszczyznowe 360 stopni. W bardzo dobrej cenie zamówisz u nas urządzenia emitujące nawet do 6 wiązek zielonych bądź czerwonych, wyposażone w wielofunkcyjne uchwyty oraz blokowany kompensator, dzięki któremu wyznaczenie spadków lub skosów nie będzie stanowić żadnego problemu. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej precyzji, komforcie obsługi i żywotności, kupując budowlany laser krzyżowy w sklepie online NivelTop zawsze dokonujesz właściwego wyboru.

Lasery krzyżowe i 360° Jest 266 produktów.

Podkategorie

 • Lasery krzyżowe

  Lasery płaszczyznowe to precyzyjne narzędzia pomiarowe wykorzystywane w budownictwie do określania poziomu terenu, kontrolowania wymiarów oraz wykonywania precyzyjnych pomiarów w trakcie prac budowlanych. Dzięki zastosowaniu lasera płaszczyznowego możliwe jest szybkie i dokładne ustawienie różnych elementów budowlanych, takich jak ściany, sufit, podłoga czy schody. Lasery budowlane są niezwykle pomocne przy pracach związanych z układaniem płytek, montażem okien, precyzyjnymi pomiarami długości czy nierówności terenu. Dzięki nim prace budowlane można wykonywać szybciej i efektywniej, minimalizując ryzyko popełnienia błędów. Dzięki zastosowaniu laserów płaszczyznowych możliwe jest oszczędzenie czasu i pracy. Są one niezbędnym narzędziem dla każdej profesjonalnej ekipy budowlanej.

 • Zestawy krzyżowe

  Znajdują zastosowanie w szerokim spektrum prac wykończeniowych, konstrukcyjnych i instalacyjnych, zachowują pełną funkcjonalność przez wiele lat i są nieocenioną pomocą także w przemyśle. Profesjonalne zestawy krzyżowe dostępne w naszej ofercie są tak różnorodne jak potrzeby naszych Klientów - na pewno znajdziesz wśród nich urządzenie idealnie skrojone do profilu Twojej działalności. W asortymencie znajdziesz oryginalny sprzęt w wersji płaszczyznowej, punktowo-liniowej czy wieloliniowo-płaszczyznowej od sprawdzonych producentów. Produkty PRO i Nivel System uchodzą na rynku za gwarancję precyzji i optymalnych parametrów użytkowych, więc będą w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

 • Akcesoria do krzyżowych

  Pomagają zwiększyć dokładność pomiarów, ułatwiają przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce, a także dbają o zachowanie pożądanej płynności pracy. Akcesoria do laserów krzyżowych – bo o nich tu mowa – możesz nabyć w naszym sklepie internetowym w bardzo szerokiej gamie. Oprócz czujników gwarantujących szybkie odszukanie wiązki, które usprawniają pracę w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, asortyment NivelTop obejmuje też m.in. teleskopowe i skręcane tyczki rozporowe z aluminium czy uniwersalne uchwyty magnetyczne umożliwiające zamocowanie sprzętu pomiarowego do ściany podczas robót wykończeniowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 266 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 266 elementów

W bardzo dobrej cenie zamówisz u nas urządzenia emitujące nawet do 6 wiązek, wyposażone w wielofunkcyjne uchwyty oraz blokowany kompensator, dzięki któremu wyznaczenie spadków lub skosów nie będzie stanowić żadnego problemu. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej precyzji, komforcie obsługi i żywotności, kupując laser krzyżowy w sklepie online NivelTop zawsze dokonujesz właściwego wyboru.