Lasery krzyżowe i 360°

Firma NIVELTOP już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów geodezyjnych. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Korzystanie z usług renomowanych wytwórców sprawia, że urządzenia charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi lasery krzyżowe. Znajdują one swoje zastosowanie w pracach budowlanych oraz wykończeniowych. Wiązka lasera umożliwia wyznaczanie idealnie prostych pionów i poziomów, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie wszelkich czynności z największą dokładnością oraz precyzją.

Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy zarówno urządzenia do podstawowych zastosowań, które zastępują poziomnicę przy pracach budowlanych, jak i zdecydowanie bardziej zaawansowany sprzęt umożliwiający np. automatyczne naprowadzanie wiązki pionowej. Bogaty asortyment obejmuje m.in. nowoczesne lasery krzyżowe z obrotowym kątownikiem 3-liniowym, które perfekcyjnie sprawdzą się przy układaniu płytek, doskonałe do użytku na zewnątrz modele o wysokiej klasie szczelności, a także produkty pozwalające na nawet kilkanaście godzin nieprzerwanej pracy. Wysoką jakość gwarantują uznani na europejskim rynku producenci: Geo Fennel, PRO, Nivel System i Lamigo, których z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu obeznanemu w branży.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Dostarczamy nie tylko lasery krzyżowe, ale również lasery płaszczyznowe 360 stopni.

Lasery krzyżowe i 360° Jest 302 produktów.

Podkategorie

  • Lasery krzyżowe
  • Zestawy krzyżowe

    Znajdują zastosowanie w szerokim spektrum prac wykończeniowych, konstrukcyjnych i instalacyjnych, zachowują pełną funkcjonalność przez wiele lat i są nieocenioną pomocą także w przemyśle. Profesjonalne zestawy krzyżowe dostępne w naszej ofercie są tak różnorodne jak potrzeby naszych Klientów - na pewno znajdziesz wśród nich urządzenie idealnie skrojone do profilu Twojej działalności. W asortymencie znajdziesz oryginalny sprzęt w wersji płaszczyznowej, punktowo-liniowej czy wieloliniowo-płaszczyznowej od sprawdzonych producentów. Produkty PRO i Nivel System uchodzą na rynku za gwarancję precyzji i optymalnych parametrów użytkowych, więc będą w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

  • Akcesoria do krzyżowych

    Pomagają zwiększyć dokładność pomiarów, ułatwiają przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce, a także dbają o zachowanie pożądanej płynności pracy. Akcesoria do laserów krzyżowych – bo o nich tu mowa – możesz nabyć w naszym sklepie internetowym w bardzo szerokiej gamie. Oprócz czujników gwarantujących szybkie odszukanie wiązki, które usprawniają pracę w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, asortyment NivelTop obejmuje też m.in. teleskopowe i skręcane tyczki rozporowe z aluminium czy uniwersalne uchwyty magnetyczne umożliwiające zamocowanie sprzętu pomiarowego do ściany podczas robót wykończeniowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 302 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 302 elementów

W bardzo dobrej cenie zamówisz u nas urządzenia emitujące nawet do 6 wiązek, wyposażone w wielofunkcyjne uchwyty oraz blokowany kompensator, dzięki któremu wyznaczenie spadków lub skosów nie będzie stanowić żadnego problemu. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej precyzji, komforcie obsługi i żywotności, kupując laser krzyżowy w sklepie online NivelTop zawsze dokonujesz właściwego wyboru.