Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: BMI

Wytrzymałe i dokładne taśmy pomiarowe oraz najsolidniejsze poziomnice BMI są używane na co dzień przez profesjonalistów na całym świecie. W Polsce rodzimi wykonawcy cenią wysoką jakość przyrządów BMI połączoną z korzystnie kalkulowanymi cenami. Znacznie dłuższy okres użytkowania dzięki wysokiej trwałości i wytrzymałości stanowi doskonałą alternatywę dla tanich, mniej dokładnych i szybko zużywających się produktów.

BMI (Bayerische MassIndustrie) to niemieckie przedsiębiorstwo o ponad 50-letniej tradycji, ulokowane w miejscowości Hersbruck w północnej Bawarii. Firma BMI, będąca od samego początku w posiadaniu tych samych właścicieli, jest skutecznie zarządzana z myślą o zachowaniu najwyższych standardów. Produkowane przez nią wysokiej jakości przyrządy znajdują szerokie grono odbiorów – od małych i średnich przedsiębiorstw po czołowych reprezentantów różnych gałęzi przemysłu.


Motorem napędowym sukcesu BMI jest umiejętne połączenie doświadczenia, tradycji i innowacji. Główny trzon produkcji to specjalistyczne taśmy pomiarowe oraz wysokiej jakości poziomnice. Ze względu na wysoką jakość i ponadprzeciętną trwałość, wytwarzane produkty cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem oraz bardzo dobrą opinią wśród profesjonalnych użytkowników. Wpływa na to zastosowana wysoka technologia, zaawansowana myśl techniczna oraz bardzo dobrej jakości materiały. Proces produkcji ukształtowany w oparciu o filozofię „Made in Germany” gwarantuje pewne wyniki pomiarów i znacznie wydłużony okres użytkowania. Stal i aluminium najwyższej klasy w połączeniu z ergonomią dopracowaną przez wykwalifikowaną kadrę niemieckich uczelni technicznych zapewniają doskonale znaną i cenioną, wręcz legendarną jakość produktów



Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 82 elementów