Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Geo-Fennel

Niemieckie przedsiębiorstwo geo-FENNEL, założone w 1851 r. w okolicy Kassel, to jeden z najbardziej zasłużonych światowych pionierów techniki pomiarowej. Jako jedna z niewielu funkcjonujących firm w branży, może pochwalić się tak długą i pełną autorskich rozwiązań ponad 160-letnią tradycją i specjalizacją. Poprzez nieustanne dążenie do perfekcji marka geo-FENNEL zyskała reputację dostawcy najwyższej jakości produktów optycznej oraz laserowej technologii pomiarów.Niemieckie przedsiębiorstwo geo-FENNEL, założone w 1851 r. w okolicy Kassel, to jeden z najbardziej zasłużonych światowych pionierów techniki pomiarowej. Jako jedna z niewielu funkcjonujących firm w branży, może pochwalić się tak długą i pełną autorskich rozwiązań ponad 160-letnią tradycją i specjalizacją. Poprzez nieustanne dążenie do perfekcji marka geo-FENNEL zyskała reputację dostawcy najwyższej jakości produktów optycznej oraz laserowej technologii pomiarów.
Od samego początku Otto Fennel, jako założyciel firmy, ale przede wszystkim jej główny konstruktor i wynalazca, z wielką pasją i wytrwałością pracował nad precyzją wytwarzanych w jego zakładach instrumentów pomiarowych – w efekcie czego zdobyły one status referencyjnych. Przekazana i wpojona następcom myśl techniczna i filozofia działania, oparta o proces ciągłego doskonalenia, ugruntowały pozycję firmy i szeroko upowszechniły renomę oferowanych produktów. Obecnie charakterystyczne niwelatory o jaskrawej pomarańczowej barwie są często spotykane podczas pracy na różnej wielkości i kategorii budowach na wszystkich kontynentach.


Tak przedstawia się historia firmy, która na przestrzeni lat z niewielkiej manufaktury przerodziła się w globalnego lidera. Znana i ceniona wśród profesjonalistów marka geo-FENNEL jest do dzisiaj synonimem najwyższej jakości i precyzji. Odzwierciedleniem tego jest oferowana kompleksowa paleta specjalistycznych przyrządów pomiarowych oraz akcesoriów, przystosowanych do ciągłej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.Przyrządy pomiarowe sygnowane logo geo-FENNEL są rozpoznawalne na całym świecie i dystrybuowane regularnie do ponad 80 krajów. Ogromną popularność i uznanie wśród profesjonalistów branży budowlanej marka ta zawdzięcza specjalizacji i ciągłemu doskonaleniu stosowanej technologii. Nieodzowną filozofią firmy jest dostarczanie klientom innowacyjnych, precyzyjnych i niezawodnych produktów oraz zapewnienie kompleksowej obsługi serwisowej.


Stosowane w procesie produkcji nowoczesne i wydajne diody laserowe zapewniają wysoką precyzję pomiarów na dużych odległościach, dochodzących nawet do 1200 m. Aby zapobiec nieprzewidzianym błędom, najwyższej klasy urządzenia laserowe wyposaża się w system stabilizacji VWS połączony z funkcją TILT. Jest to niezastąpiony i użyteczny program podczas pracy w pobliżu ciężkich maszyn lub podczas złej pogody. Bardzo dużą wagę konstruktorzy firmy przywiązują do jak najlepszego zabezpieczenia obudowy przyrządów przed wnikaniem pyłu i wody. Profesjonalne urządzenia są przyporządkowywane do odpowiedniej klasy normy IP na podstawie długotrwałych prób i testów. Z myślą o zachowaniu ciągłości pracy na placu budowy, wyselekcjonowane modele laserów wyposaża się w wydajne, litowo-jonowe systemy zasilania. Korzyści ich zastosowania widoczne są natychmiast. Aktywacja na wiele godzin z jednego ładowania, brak efektu pamięci i możliwość doładowywania w trakcie pracy. Ostatnim, szczytowym osiągnięciem myśli inżynierskiej są wprowadzone do oferty lasery serii Selection Pro. Doskonała widoczność linii na poziomie klasy 3R, jest uzyskiwana w standardowej, bezpiecznej 2 klasie.


Niwelatory optyczne i laserowe geo-FENNEL są testowane i kalibrowane w oparciu o uznane przez DKD (Niemieckie Biuro Kalibracji) narzędzia i urządzenia pomiarowe. Stosowanie tak wysokich standardów oraz wykorzystywanie najnowocześniejszej technologii sprawia, że produkty te są przystosowane do prac wewnętrznych oraz terenowych, niemal w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno przy wznoszeniu niewielkich budynków, jak też wielkogabarytowych konstrukcji.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 206 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 206 elementów