UŻYWANE

Jeśli nie przeszkadza Ci, że potrzebne do wykonywania codziennej pracy urządzenia nie dotrą do Ciebie fabrycznie zapakowane (choć oczywiście odpowiednio zabezpieczone!) i podoba Ci się perspektywa zaoszczędzenia wcale niemałych pieniędzy, jest to oferta dla Ciebie!

W tej kategorii znajdziesz bowiem używane instrumenty i akcesoria pomiarowe, takie jak: niwelatory optyczne, niwelatory laserowe, lasery krzyżowe, teodolity, dalmierze itp.

Innymi słowy znajdziesz tu w dalszym ciągu w pełni sprawny sprzęt geodezyjny, który z różnych względów nie był już potrzebny pierwotnemu właścicielowi. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by urządzenia te dalej spełniały swoją rolę tylko już w Twoich rękach.

NIVELTOP - używany sprzęt geodezyjny gotowy do dalszej pracy

Wszystkie oferowane przez nas używane instrumenty i akcesoria pomiarowe zostały dogłębnie sprawdzone przez naszych specjalistów. Zapewniamy więc, że każdy sprzęt geodezyjny z tej kategorii jest w pełni sprawny i gotowy do użycia, co potwierdza udzielana przez nas na każde urządzenie gwarancja. To, że są to naprawdę wytrzymałe instrumenty i akcesoria, które mogą skutecznie pełnić swoją rolę przez wiele lat eksploatacji, potwierdza ponadto fakt, że do sprzedaży oddajemy wyłącznie sprzęt geodezyjnych cenionych na rynku marek, takich jak chociażby ZEISS.
Poza tym gwarantujemy, że każdy niwelator optyczny lub laserowy, dalmierz, teodolit czy też laser krzyżowy otrzymasz w komplecie ze wszystkimi niezbędnymi w danym zestawie elementami. Poza tym odpowiednio zabezpieczymy całość na czas transportu, by Twój nowy, choć używany sprzęt geodezyjny rzeczywiście dotarł do Ciebie w pełni sprawny.

Podnieś komfort pracy i oszczędzaj na zakupie instrumentów pomiarowych z NIVELTOP!

Używane instrumenty i akcesoria pomiarowe to idealny sposób na oszczędności bez kompromisów czy to pod kątem precyzji dokonywanych pomiarów czy po prostu komfortu pracy. Używany sprzęt geodezyjny kupiony w sklepie internetowym NIVELTOP to natomiast pewność, że wybrane urządzenia jeszcze długo posłużą także i Tobie! Sprawdź więc naszą aktualną ofertę i przekonaj się, czy mamy akurat na stanie potrzebne Ci instrumenty i akcesoria z drugiej ręki.

UŻYWANE Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji