Łaty niwelacyjne

Wyznaczanie różnicy wysokości między punktami terenowymi musi przebiegać szybko i precyzyjnie. Trzeba więc wykorzystać do tego nowoczesny, bezbłędny i niezawodny przyrząd. Chcą Państwo wymienić wyeksploatowane łaty do niwelatorów? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów, które zebraliśmy poniżej. Prezentujemy tu przyrządy od różnych firm, w tym modele składane aluminiowe, laserowe, kodowe i drewniane, różniące się wielkością. Każda nasza łata niwelacyjna cechuje się wysoką jakością wykonania, lekkością, łatwością w obsłudze i atrakcyjną ceną!

Oferta przyrządów pomiarowych

Jeśli szukają Państwo modeli drewnianych, polecamy składane wyroby Geo Fennel. Proponujemy m.in. modele o długości 2 m czy 3 m. Mają one dwustronnie naniesiony podział geodezyjny typu E oraz podział milimetrowy. Powstają z wytrzymałego drewna, odpornego na złamanie, mają silne sprężyny zawiasów i są zabezpieczone przed ścieraniem!

Jeżeli jednak potrzebna jest Państwu aluminiowa łata do niwelatora laserowego lub optycznego, to proponujemy wyroby teleskopowe firmy South, Lamigo, Geo Fennel oraz innych.

Wybrane modele zawierają:

 • libellę,
 • pokrowiec,
 • wyfrezowane boki,
 • podział geodezyjny typu E,
 • podział milimetrowy,
 • uchwyt,
 • lub inne elementy, zależnie od modelu.

Aluminiowe łaty do niwelatorów są dostępne w różnych długościach po rozłożeniu, m.in. 4 m, 5 m lub 7 m. Można wykorzystywać je do dokonywania pomiarów geodezyjnych oraz budowlanych w różnych miejscach i warunkach, np. w pomieszczeniach, w głębokich wykopach etc.

Modele laserowe

Naszą ofertę dopełniają nowoczesne łaty do niwelatorów laserowych, w tym modele NT-35, EasyFix, TN 20 Kombi oraz wiele innych. Wszystkie te propozycje umożliwiają szybki odczyt z czujnika laserowego. Polecamy je nie tylko ze względu na nowoczesny mechanizm pomiarowy, ale także komfort użytkowania. Są bowiem bardzo lekkie i poręczne. Niektóre mają łatwo wysuwane segmenty i klamry zaciskowe. Inne są dystrybuowane w zestawie z pokrowcem.

Oferujemy je w kilku rozmiarach, w tym w długości 3,5 m, 2,4 m oraz 5 m.

Łaty niwelacyjne Jest 17 produktów.

Podkategorie

 • Łaty aluminiowe

  Bardzo wysoka jakość wykonania, lekkość, podziały naniesione w sposób gwarantujący dokładność wyników prac pomiarowych, a do tego atrakcyjna cena. To między innymi z tych powodów teleskopowe łaty aluminiowe oferowane przez sklep internetowy NivelTop są niezwykle cenione przez profesjonalistów. Wybór jest naprawdę szeroki: asortyment obejmuje kilkanaście modeli o długości do nawet 7 m, w tym choćby uniwersalne produkty niemieckiego producenta geo-Fennel, które świetnie sprawdzą się przy pomiarach prowadzonych z użyciem najpopularniejszych niwelatorów laserowych. Wyroby tej marki można nabyć również w zestawie z libellą sferyczną oraz impregnowanym pokrowcem zabezpieczającym przed uszkodzeniami w trakcie przechowywania i transportu.

 • Łaty laserowe

  Łata laserowa jest to akcesorium, które jest używane do ułatwienia pomiaru i ustawiania niwelatorów laserowych. Łaty te umożliwiają szybki odczyt z czujnika laserowego. Są także dostępne w różnych długościach, co pozwala na wybór odpowiedniego modelu do konkretnego zadania. Korzystanie z łaty laserowej podczas prac niwelacyjnych pozwala zwiększyć precyzję pomiarów oraz skraca czas wykonania zadań pomiarowych. Dlatego jest to niezbędne akcesorium dla wszystkich, którzy regularnie pracują z niwelatorami laserowymi.

 • Łaty kodowe

  W tej kategorii znajdziesz łaty kodowe do niwelatorów elektronicznych. Najpopularniejsze łaty kodowe do niwelatorów to łaty o długościach 5 metrów. Można je stosować do wyznaczenia poziomu terenu lub do pomiarów wysokościowych. Zazwyczaj są wykonane z aluminium lub tworzywa sztucznego, co sprawia że są wytrzymałe.

 • Łaty drewniane

  W kategorii tej znajdziesz łaty niwelacyjne drewniane geodezyjne składane.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów