Informacja

PRODUKTY

W ofercie naszego sklepu internetowego zamieściliśmy nowoczesne, łatwe w obsłudze i uniwersalne instrumenty pomiarowe. Potrzebują Państwo nowy niwelator laserowy marki Nivel System? A może drogomierz, statyw lub farby do oznaczeń? Znajdą je Państwo u nas! Proponujemy różnorodny i bogaty w urządzenia asortyment, który pochodzi od renomowanych producentów. Dystrybuowane przez nas niwelatory i inne instrumenty pomiarowe, które charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością w działaniu oraz atrakcyjną ceną.

Instrumenty pomiarowe – oferta

Dostarczamy Klientom biznesowym oraz prywatnym m.in. niwelatory laserowe oraz optyczne, lokalizatory, kamery oraz dalmierze laserowe. W tej kolekcji znajdą Państwo także kołowe drogomierze elektroniczne Nivel System oraz Lamigo z ergonomicznym uchwytem. Proponujemy również poziomnice, geodezyjne farby budowlane oraz statywy.

Ofertę dopełniają m.in. ruletki oraz taśmy, tyczki pod lustro, teodolity oraz nowoczesne systemy do sterowania maszyn Nivel, które należą do jednych z najbardziej wszechstronnych i wielofunkcyjnych przyrządów, niezbędnych w trakcie przeprowadzania prac zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na otwartych przestrzeniach. Systemy sterowania mogą posłużyć w kontrolowaniu pracy sprzętów budowlanych, czyli czynności związanych m.in. z wykonywaniem parkingów, podjazdów czy tarasów.

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego

Zachęcamy do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań, dopasowanych do Państwa potrzeb. Bogaty asortyment naszego sklepu online, w którym dostępne są nowoczesne przyrządy do pomiarów, dostarczone przez renomowanych producentów powoduje, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć nawet na najbardziej wymagające potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

PRODUKTY Jest 54 produktów.

Podkategorie

 • Niwelatory optyczne

  Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów wykorzystywanych w branży geodezyjnej oraz budowlanej. Propozycja sklepu internetowego to między innymi niwelatory optyczne. Odznaczają się one rozbudowaną funkcjonalnością, dzięki czemu mogą być wykorzystane podczas prowadzenia różnego rodzaju prac. Niwelatory optyczne to bardzo precyzyjne urządzenia stworzone do przeprowadzania pomiarów różnic wysokości. Przyrządy są wyposażone w magnetyczny kompensator, który umożliwia przeprowadzenie pomiarów nawet w terenach niestabilnych, narażonych na drgania. Na co dzień korzystają z nich geodeci, drogowcy, a także archeolodzy. W swojej ofercie posiadamy niwelatory odznaczające się nawet 32-krotnym powiększeniem. Dzięki temu sprzęty będą idealne do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

  Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas niwelatorów, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów.

 • Niwelatory laserowe

  Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów wykorzystywanych między innymi w geodezji i budownictwie. Urządzenia te pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Propozycja firmy to przede wszystkim niwelatory laserowe. Są to urządzenia służące do wyznaczania prostych odcinków ustawionych idealnie w pionie lub poziomie. Zastosowany laser o dużej mocy pozwala na pracę na dużych odległościach, a prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z użytkowaniem sprzętu.

  Wybrane akcesoria mogą być zasilane z wydajnych akumulatorów lub z baterii alkaicznych. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. W przypadku oferowanych niwelatorów na uwagę zasługuje przede wszystkim ich dokładność, która wynosi od 1mm do 0.75mm na każde 10m. Właśnie to czyni je jednymi z najdokładniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

  Urządzenia prezentowane w tej kategorii są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju prac murarskich, instalacyjnych, wykończeniowych oraz ziemnych. Oferowane przez nas niwelatory laserowe umożliwiają pracę zarówno z użyciem wiązki poziomej, jak i pionowej, przez co bez problemu można je wykorzystać np. podczas wylewania posadzek czy przygotowywania terenu pod przyszłą budowę. W aktualnej ofercie można znaleźć ponad 50 różnorodnych modeli takich marek, jak choćby Geo-Fennel, Nivel System, PRO oraz Lamigo, co pozwala optymalnie dobrać sprzęt do konkretnego zastosowania.

  Sprawdź, co oferujemy

  Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Dysponujemy profesjonalnymi niwelatorami laserowymi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wytrzymałości.

 • Lasery krzyżowe i 360°

  Firma NIVELTOP już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów geodezyjnych. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Korzystanie z usług renomowanych wytwórców sprawia, że urządzenia charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi lasery krzyżowe, budowlane, liniowe, zielone, niebieskie, czerwone i inne.

  Zastosowanie

  Produkty, które oferujemy w naszym sklepie są bardzo uniwersalne.

  Znajdują one swoje zastosowanie w pracach budowlanych oraz wykończeniowych takich jak:

  • układanie podłóg;
  • tapetowanie;
  • wykonywanie instalacji elektrycznych, grzewczych, hydraulicznych;
  • tworzenie mebli;
  • podział pomieszczeń

  i wiele innych.

  Zielona bądź czerwona wiązka lasera krzyżowego umożliwia wyznaczanie idealnie prostych pionów i poziomów, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie wszelkich czynności z największą dokładnością oraz precyzją.

  Asortyment sklepu internetowego NIVELTOP

  Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy zarówno urządzenia do podstawowych zastosowań, które zastępują poziomnicę przy pracach budowlanych, jak i zdecydowanie bardziej zaawansowany sprzęt umożliwiający np. automatyczne naprowadzanie zielonej bądź czerwonej wiązki pionowej. Bogaty asortyment obejmuje m.in. nowoczesne, budowlane lasery krzyżowe zielone i czerwone z obrotowym kątownikiem 3-liniowym, które perfekcyjnie sprawdzą się przy układaniu płytek, doskonałe do użytku na zewnątrz modele o wysokiej klasie szczelności, a także produkty pozwalające na nawet kilkanaście godzin nieprzerwanej pracy.

  Nowoczesne lasery i akcesoria – dostępne produkty

  Dostarczamy Klientom różnego rodzaju, nowoczesne urządzenia pomiarowe budowlane, w tym krzyżowe zielone i czerwone. Proponujemy modele płaszczyznowe ze statywem aluminiowym i pochyloną głowicą oraz zabezpieczeniem transportowym. Wybrane modele są wyposażone w alarm nadmiernego przechyłu, a także opcję współpracy z detektorem.

  Jeśli potrzebny jest Państwu krzyżowy, budowlany laser zielony, proponujemy m.in. modele PRO-AQ4DG, Geo6X GREEN oraz liniowe, np. V-Liner GREEN, ZIELONY KAPRO KA873G, GeoSpider GREEN. Mamy także modele płaszczyznowe, w tym PRO LK-360.3DG.

  Proponujemy również urządzenia emitujące wiązkę czerwoną. Do wyboru m.in. laser liniowy LAMIGO CROSS 3D czy model krzyżowy płaszczyznowy PRO QUIK-R, z wiązką czerwoną. To nie koniec! Proponujemy ponad

  W tej kolekcji zamieściliśmy dla Państwa nie tylko same urządzenia pomiarowe, ale również osprzęt, który ułatwia korzystanie z nich. Proponujemy m.in. czujniki, uchwyty do detektora, akumulatory, uchwyty uniwersalne oraz magazynki na baterie. Mamy również kable ładowania USB, adaptery oraz klipsy i wiele innych, przydatnych produktów.

  Niezawodne, nowoczesne urządzenia pomiarowe

  Urządzenia pomiarowe, które proponujemy naszym Klientom, zapewniają wykonanie szybkich oraz dokładnych pomiarów. Umożliwiają one także szybkie poziomowanie oraz precyzyjne wyświetlenie wiązki światła. Dodatkowo, urządzenia te posiadają bardzo duży zasięg, dzięki czemu można z nich korzystać w wielu przestrzeniach!

  Ponadto każdy laser krzyżowy budowlany (czy to czerwony, zielony czy niebieski) z naszej oferty, charakteryzuje się długą żywotnością, łatwością w obsłudze oraz wytrzymałością na uszkodzenia.

  Wysoką jakość gwarantują uznani na europejskim rynku producenci: Geo Fennel, PRO, Nivel System i Lamigo, których z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu obeznanemu w branży. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

  Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Dostarczamy nie tylko lasery krzyżowe, ale również lasery płaszczyznowe 360 stopni. W bardzo dobrej cenie zamówisz u nas urządzenia emitujące nawet do 6 wiązek zielonych bądź czerwonych, wyposażone w wielofunkcyjne uchwyty oraz blokowany kompensator, dzięki któremu wyznaczenie spadków lub skosów nie będzie stanowić żadnego problemu. Jeżeli zależy Ci na maksymalnej precyzji, komforcie obsługi i żywotności, kupując budowlany laser krzyżowy w sklepie online NivelTop zawsze dokonujesz właściwego wyboru.

 • Łaty niwelacyjne

  Wyznaczanie różnicy wysokości między punktami terenowymi musi przebiegać szybko i precyzyjnie. Trzeba więc wykorzystać do tego nowoczesny, bezbłędny i niezawodny przyrząd. Chcą Państwo wymienić wyeksploatowane łaty do niwelatorów? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów, które zebraliśmy poniżej. Prezentujemy tu przyrządy od różnych firm, w tym modele składane aluminiowe, laserowe, kodowe i drewniane, różniące się wielkością. Każda nasza łata niwelacyjna cechuje się wysoką jakością wykonania, lekkością, łatwością w obsłudze i atrakcyjną ceną!

  Oferta przyrządów pomiarowych

  Jeśli szukają Państwo modeli drewnianych, polecamy składane wyroby Geo Fennel. Proponujemy m.in. modele o długości 2 m czy 3 m. Mają one dwustronnie naniesiony podział geodezyjny typu E oraz podział milimetrowy. Powstają z wytrzymałego drewna, odpornego na złamanie, mają silne sprężyny zawiasów i są zabezpieczone przed ścieraniem!

  Jeżeli jednak potrzebna jest Państwu aluminiowa łata do niwelatora laserowego lub optycznego, to proponujemy wyroby teleskopowe firmy South, Lamigo, Geo Fennel oraz innych.

  Wybrane modele zawierają:

  • libellę,
  • pokrowiec,
  • wyfrezowane boki,
  • podział geodezyjny typu E,
  • podział milimetrowy,
  • uchwyt,
  • lub inne elementy, zależnie od modelu.

  Aluminiowe łaty do niwelatorów są dostępne w różnych długościach po rozłożeniu, m.in. 4 m, 5 m lub 7 m. Można wykorzystywać je do dokonywania pomiarów geodezyjnych oraz budowlanych w różnych miejscach i warunkach, np. w pomieszczeniach, w głębokich wykopach etc.

  Modele laserowe

  Naszą ofertę dopełniają nowoczesne łaty do niwelatorów laserowych, w tym modele NT-35, EasyFix, TN 20 Kombi oraz wiele innych. Wszystkie te propozycje umożliwiają szybki odczyt z czujnika laserowego. Polecamy je nie tylko ze względu na nowoczesny mechanizm pomiarowy, ale także komfort użytkowania. Są bowiem bardzo lekkie i poręczne. Niektóre mają łatwo wysuwane segmenty i klamry zaciskowe. Inne są dystrybuowane w zestawie z pokrowcem.

  Oferujemy je w kilku rozmiarach, w tym w długości 3,5 m, 2,4 m oraz 5 m.

 • Statywy

  Statywy aluminiowe, drewniane, rozpórki, stojaki.

 • Poziomnice

  Poziomnice libellowe, elektroniczne, laserowe, wężowe.

 • Drogomierze

  Drogomierze mechaniczne, elektroniczne, wózkowe.

 • Dalmierze laserowe

  W NIVELTOP dostarczamy Państwu nowoczesne, dokładne oraz łatwe w obsłudze urządzenia pomiarowe – elektroniczne dalmierze laserowe, które stanowią jedne z najlepszych geodezyjnych urządzeń pomiarowych na rynku. Dlaczego? Przede wszystkim są na tyle wytrzymałe i uniwersalne, że można z nich korzystać w wielu miejscach, przez długie lata. Są też lekkie, mają poręczną konstrukcję i wiele przydatnych funkcji, które ułatwią pracę!

  Dalmierz – zastosowanie

  Warto zainwestować w dalmierz elektroniczny laserowy z naszej oferty, gdyż jest to nowoczesna alternatywa dla wielu tradycyjnych narzędzi, w tym miary czy kalkulatora.

  Urządzenia te okazują się niezastąpione zarówno w prywatnych skrzynkach z narzędziami, jak i w wyposażeniu profesjonalnych firm budowlanych. Polecamy je również geodetom, myśliwym, organizatorom imprez sportowych, osobom pracującym przy robotach drogowych i każdemu, kto musi precyzyjnie określić długości odcinków.

  Dalmierze laserowe – oferta

  Proponujemy Państwu elektroniczne dalmierze laserowe z czerwoną lub zieloną wiązką, które nadają się do wykonywania pomiarów zarówno w terenie, jak i pomieszczeniu. Oferujemy m.in. egzemplarze:

  • GeoDist 60-GREEN,
  • GeoDist 600LR,
  • IVEL SYSTEM HDM-120BC
  • i inne.

  Dostępne u nas elektroniczne dalmierze laserowe posiadają szybki procesor, możliwość zapisu i przesłania danych do komputera. Mają również dodatkowe funkcje, w tym tyczenie, pomiar ciągły i rozbudowane funkcje Pitagorasa. Co więcej, urządzenia te mają daleki zasięg, który sięga 40, 50, 70 lub 80 m. Niektóre modele mogą pracować nawet w zakresie od 0,5 do 600 m.

  Nowoczesne dalmierze laserowe

  Wybrane modele z naszej oferty są wyposażone w nowoczesny system US/BLUETOOTH oraz czytelny i łatwy w obsłudze ekran dotykowy z podświetleniem.

  Niektóre elektroniczne dalmierze laserowe mają także nowoczesną kamerę, funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku braku aktywności lub automatycznej korekcji punktu odniesienia. Ponadto, wybrane modele mają antypoślizgowe przyciski, opcję mocowania statywu oraz wiele innych.

 • Teodolity

  W kategorii Teodolity znajdziesz teodolity optyczne oraz teodolity elektroniczne nowe i używane.

 • Lokalizatory i kamery

  W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju lokalizatory sieci oraz kamery i detektory położenia.

 • Sterowanie maszyn

  W tej kategorii znajdziesz kompletne zestawy do sterowania maszyn na każdą kieszeń.

 • Ruletki i Taśmy

  W tej kategorii znajdziesz ruletki oraz taśmy do pomiaru odległości, wszelkiego rodzaju miary zwijane, przymiary wstęgowe do pomiaru zbiorników.

 • Farby do oznaczeń

  W tej kategorii znajdziesz fluorescencyjne farby geodezyjne do oznaczeń.

 • Tyczki pod lustro

  W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju tyczki pod lustro i akcesoria do nich. Tyczki małe, duże, aluminiowe, fiberglasowe z włókna szklanego.

Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów