Informacja

PRODUKTY

Instrumenty pomiarowe dla budownictwa.

W tej kategorii znajdziesz instrumenty pomiarowe dla budownictwa, takie jak:niwelatory optyczne, niwelatory laserowe, łaty niwelacyjne, statywy, lasery krzyżowe, drogomierze, poziomnice, taśmy, ruletki, farby do oznaczeń i wiele innych.

PRODUKTY Jest 65 produktów.

Podkategorie

 • Niwelatory optyczne

  Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów wykorzystywanych w branży geodezyjnej oraz budowlanej. Propozycja sklepu internetowego to między innymi niwelatory optyczne. Odznaczają się one rozbudowaną funkcjonalnością, dzięki czemu mogą być wykorzystane podczas prowadzenia różnego rodzaju prac. Niwelatory optyczne to bardzo precyzyjne urządzenia stworzone do przeprowadzania pomiarów różnic wysokości. Przyrządy są wyposażone w magnetyczny kompensator, który umożliwia przeprowadzenie pomiarów nawet w terenach niestabilnych, narażonych na drgania. Na co dzień korzystają z nich geodeci, drogowcy, a także archeolodzy. W swojej ofercie posiadamy niwelatory odznaczające się nawet 32-krotnym powiększeniem. Dzięki temu sprzęty będą idealne do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

  Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas niwelatorów, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów.

 • Niwelatory laserowe

  Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów wykorzystywanych między innymi w geodezji i budownictwie. Urządzenia te pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Propozycja firmy to przede wszystkim niwelatory laserowe. Są to urządzenia służące do wyznaczania prostych odcinków ustawionych idealnie w pionie lub poziomie. Zastosowany laser o dużej mocy pozwala na pracę na dużych odległościach, a prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z użytkowaniem sprzętu.

  Wybrane akcesoria mogą być zasilane z wydajnych akumulatorów lub z baterii alkaicznych. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. W przypadku oferowanych niwelatorów na uwagę zasługuje przede wszystkim ich dokładność, która wynosi od 1mm do 0.75mm na każde 10m. Właśnie to czyni je jednymi z najdokładniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

  Urządzenia prezentowane w tej kategorii są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju prac murarskich, instalacyjnych, wykończeniowych oraz ziemnych. Oferowane przez nas niwelatory laserowe umożliwiają pracę zarówno z użyciem wiązki poziomej, jak i pionowej, przez co bez problemu można je wykorzystać np. podczas wylewania posadzek czy przygotowywania terenu pod przyszłą budowę. W aktualnej ofercie można znaleźć ponad 50 różnorodnych modeli takich marek, jak choćby Geo-Fennel, Nivel System, PRO oraz Lamigo, co pozwala optymalnie dobrać sprzęt do konkretnego zastosowania.

  Sprawdź, co oferujemy

  Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Dysponujemy profesjonalnymi niwelatorami laserowymi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wytrzymałości.

 • Lasery krzyżowe i 360°

  Firma NIVELTOP już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów geodezyjnych. Zostały one stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Korzystanie z usług renomowanych wytwórców sprawia, że urządzenia charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi lasery krzyżowe. Znajdują one swoje zastosowanie w pracach budowlanych oraz wykończeniowych. Wiązka lasera umożliwia wyznaczanie idealnie prostych pionów i poziomów, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie wszelkich czynności z największą dokładnością oraz precyzją.

  Klientom naszego sklepu internetowego oferujemy zarówno urządzenia do podstawowych zastosowań, które zastępują poziomnicę przy pracach budowlanych, jak i zdecydowanie bardziej zaawansowany sprzęt umożliwiający np. automatyczne naprowadzanie wiązki pionowej. Bogaty asortyment obejmuje m.in. nowoczesne lasery krzyżowe z obrotowym kątownikiem 3-liniowym, które perfekcyjnie sprawdzą się przy układaniu płytek, doskonałe do użytku na zewnątrz modele o wysokiej klasie szczelności, a także produkty pozwalające na nawet kilkanaście godzin nieprzerwanej pracy. Wysoką jakość gwarantują uznani na europejskim rynku producenci: Geo Fennel, PRO, Nivel System i Lamigo, których z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu obeznanemu w branży.

  Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

  Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów. Dostarczamy nie tylko lasery krzyżowe, ale również lasery płaszczyznowe 360 stopni.

 • Łaty niwelacyjne

  Łaty niwelacyjne teleskopowe aluminiowe, drewniane, kodowe, laserowe.

 • Statywy

  Statywy aluminiowe, drewniane, rozpórki, stojaki.

 • Poziomnice

  Poziomnice libellowe, elektroniczne, laserowe, wężowe.

 • Drogomierze

  Drogomierze mechaniczne, elektroniczne, wózkowe.

 • Dalmierze laserowe

  Dalmierze ręczne laserowe.

  W tej kategorii znajdziesz dalmierze laserowe, które pozwalają na dokładne mierzenie odległości za pomocą lasera. Dalmierze te pozwolą pomierzyć odległość, pole powierzchni, kubaturę pomieszczenia, wysokość niedostępną. Niektóre dalmierze laserowe posiadają elektroniczną libellę i możliwość przesyłania danych do komputera.

 • Teodolity

  W kategorii Teodolity znajdziesz teodolity optyczne oraz teodolity elektroniczne nowe i używane.

 • Lokalizatory i kamery

  W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju lokalizatory sieci oraz kamery i detektory położenia.

 • Sterowanie maszyn

  W tej kategorii znajdziesz kompletne zestawy do sterowania maszyn na każdą kieszeń.

 • Ruletki i Taśmy

  W tej kategorii znajdziesz ruletki oraz taśmy do pomiaru odległości, wszelkiego rodzaju miary zwijane, przymiary wstęgowe do pomiaru zbiorników.

 • Farby do oznaczeń

  W tej kategorii znajdziesz fluorescencyjne farby geodezyjne do oznaczeń.

 • Tyczki pod lustro

  W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju tyczki pod lustro i akcesoria do nich. Tyczki małe, duże, aluminiowe, fiberglasowe z włókna szklanego.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 65 elementów