Katalog

Informacja

Nowe produkty

Niwelatory optyczne

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju sprzętów wykorzystywanych w branży geodezyjnej oraz budowlanej. Propozycja sklepu internetowego to między innymi niwelatory optyczne. Odznaczają się one rozbudowaną funkcjonalnością, dzięki czemu mogą być wykorzystane podczas prowadzenia różnego rodzaju prac. Niwelatory optyczne to bardzo precyzyjne urządzenia stworzone do przeprowadzania pomiarów różnic wysokości. Przyrządy są wyposażone w magnetyczny kompensator, który umożliwia przeprowadzenie pomiarów nawet w terenach niestabilnych, narażonych na drgania. Na co dzień korzystają z nich geodeci, drogowcy, a także archeolodzy. W swojej ofercie posiadamy niwelatory odznaczające się nawet 32-krotnym powiększeniem. Dzięki temu sprzęty będą idealne do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas niwelatorów, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z Klientów.

Niwelatory optyczne Jest 39 produktów.

Podkategorie

  • Niwelatory

    Poszukujesz tego rodzaju urządzeń w atrakcyjnej cenie, ale nie chcesz iść na kompromis w kwestii ich precyzji, wytrzymałości i komfortu pracy? Głęboko wierzymy, że będziemy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Specjaliści NIVELTOP, autoryzowanego dystrybutora nowoczesnego sprzętu pomiarowego, przygotowali dla Ciebie wysokiej klasy niwelatory optyczne wyposażone w kompensator magnetyczny i mogące pracować w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Decydując się na zakup modeli Nivel System, Geo-Funnel, TOPCON, Lamigo i innych renomowanych marek, zawsze możesz być pewny jednego – to sprzęt o doskonałym stosunku jakości do ceny, który będzie Ci wiernie służył przez wiele lat!

  • Niwelatory - Zestawy

    Ciągłe drgania uniemożliwiają Ci przeprowadzenie odpowiednio precyzyjnych pomiarów? Obawiasz się, że Twoje urządzenie ulegnie uszkodzeniu i odmówi posłuszeństwa przy gorszych warunkach pogodowych? Już czas wymienić je na nowszy model – teraz możesz mieć najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy za naprawdę niewielkie pieniądze i to w komplecie ze wszystkimi potrzebnymi Ci podczas pracy akcesoriami! Wystarczy, że wybierzesz optyczny zestaw niwelacyjny z naszej oferty, a Twoje pomiary będą nie tylko bardziej precyzyjne i łatwiejsze do wykonania, ale też zajmą Ci znacznie mniej czasu niż wcześniej.

  • Akcesoria do optycznych

    W tej kategorii znajdziesz statywy i łaty oraz niezbędny osprzęt do niwelatorów optycznych.

Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 39 z 39 elementów