Akcesoria do optycznych

Profesjonalny osprzęt od znanych na całą Europę producentów: Nivel System i South. Dzięki niemu w pełni wykorzystasz możliwości swoich urządzeń, ułatwisz i przyspieszysz swoją pracę, a także skutecznie zwiększysz precyzję dokonywanych pomiarów. W atrakcyjnej cenie możesz się u nas zaopatrzyć w wytrzymałe statywy aluminiowe z głowicą kulistą bądź płaską.

Dostępne są oczywiście również inne akcesoria do niwelatorów optycznych, w tym wysokiej klasy łaty teleskopowe z podziałem geodezyjnym E. Tego rodzaju przyrządy geodezyjne sprzedajemy w dwóch wariantach, różniących się między sobą maksymalną długością po rozłożeniu – oferta obejmuje łaty 5 oraz 7 m. Dostarczamy je w zestawie z libellą i pokrowcem. Wyroby wykonane są z lekkich stopów aluminium i ważą jedynie ok. 2 kg, więc ich przenoszenie w terenie nie stanowi problemu.

Potrzebujesz porady przy wyborze właściwych akcesoriów do swojego niwelatora optycznego? Możesz liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Akcesoria do optycznych Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów