Katalog

Informacja

Niwelatory laserowe

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów wykorzystywanych między innymi w geodezji i budownictwie. Urządzenia te pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Propozycja firmy to przede wszystkim niwelatory laserowe. Są to urządzenia służące do wyznaczania prostych odcinków ustawionych idealnie w pionie lub poziomie. Zastosowany laser o dużej mocy pozwala na pracę na dużych odległościach, a prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z użytkowaniem sprzętu.

Wybrane akcesoria mogą być zasilane z wydajnych akumulatorów lub z baterii alkaicznych. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. W przypadku oferowanych niwelatorów na uwagę zasługuje przede wszystkim ich dokładność, która wynosi od 1mm do 0.75mm na każde 10m. Właśnie to czyni je jednymi z najdokładniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

Urządzenia prezentowane w tej kategorii są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju prac murarskich, instalacyjnych, wykończeniowych oraz ziemnych. Oferowane przez nas niwelatory laserowe umożliwiają pracę zarówno z użyciem wiązki poziomej, jak i pionowej, przez co bez problemu można je wykorzystać np. podczas wylewania posadzek czy przygotowywania terenu pod przyszłą budowę. W aktualnej ofercie można znaleźć ponad 50 różnorodnych modeli takich marek, jak choćby Geo-Fennel, Nivel System, PRO oraz Lamigo, co pozwala optymalnie dobrać sprzęt do konkretnego zastosowania.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Dysponujemy profesjonalnymi niwelatorami laserowymi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wytrzymałości.

Niwelatory laserowe Jest 75 produktów.

Podkategorie

 • Niwelatory laserowe

  Niwelator laserowy to urządzenie pomiarowe wykorzystywane głównie w budownictwie do precyzyjnego ustawiania poziomu oraz wyznaczania różnic wysokości. Działanie niwelatora laserowego opiera się na wykorzystaniu wiązki laserowej, która jest emitowana przez urządzenie i wyświetlana na detektorze. Dzięki temu możliwe jest dokładne określenie poziomu terenu lub powierzchni. Niwelatory laserowe często wykorzystywane są także w budowie dróg i mostów, a także innych dziedzinach, gdzie istotne jest precyzyjne określenie poziomu terenu.

 • Zestawy laserowe

  Potrzebujesz uniwersalnych urządzeń do pracy na otwartych przestrzeniach i wewnątrz pomieszczeń, które błyskawicznie wyznaczą płaszczyznę poziomą, pionową i pochyloną? Postaw na profesjonalne zestawy laserowe oferowane przez sklep internetowy NivelTop! Oferta obejmuje precyzyjne przyrządy, które zdecydowanie ułatwią Ci cały szereg zadań, w tym między innymi wyznaczanie linii przewodów przy pracach instalacyjnych, równanie terenu, wykonywanie podjazdów czy realizację wymagających projektów stolarskich. Bez trudu znajdziesz u nas niwelatory o klasie ochrony IP66, które mogą pracować w nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

 • Akcesoria do laserowych

  Jeżeli zależy Ci na zakupie najwyższej klasy osprzętu w dobrej cenie, geodezyjny sklep internetowy NivelTop to zawsze właściwy adres. W tej kategorii prezentujemy różnego rodzaju akcesoria do niwelatorów laserowych niemieckiej marki Geo-Fennel czy polskich producentów Lamigo lub Nivel System. W asortymencie znajdują się uniwersalne czujniki współpracujące zarówno z wiązką czerwoną, jak i zieloną, poręczne łaty z podziałką milimetrową, a także łatwe w montażu uchwyty o wytrzymałej konstrukcji.

  Zwłaszcza w obszarze czujników laserowych zapewniamy Klientom bardzo szeroka gamę rozwiązań. Nasze propozycje obejmują m.in. detektory o klasie odporności IP67, urządzenia przygotowane pod kątem pracy w szerokim spektrum temperatur (od -20°C do 50°C) i możliwością wielostopniowej regulacji dokładności pracy. Prawidłowo dobrane detektory i inne akcesoria do niwelatorów laserowych umożliwiają wykorzystanie pełnego potencjału użytkowanych urządzeń oraz sprawiają, że wszystkie pomiary będzie można przeprowadzić w zdecydowanie bardziej komfortowy sposób.

  Jeżeli nie masz pewności, które z nich będą pasować do Twojego niwelatora, zdaj się na pomoc naszych ekspertów!

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 75 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 75 elementów

Rzut oka na asortyment sklepu NivelTop

Do największych atutów urządzeń należy bardzo wysoka precyzja, komfortowa obsługa bez potrzeby angażowania drugiej osoby, możliwość zastosowania wewnątrz pomieszczeń i na otwartym terenie, a także doskonała żywotność. Warto też podkreślić, że wśród dostępnych przyrządów znajdziesz m.in. specjalistyczne niwelatory laserowe kanalizacyjne i rurowe z bogatym wyposażeniem standardowym.

Potrzebujesz fachowego doradztwa przy wyborze konkretnego modelu? Skontaktuj się z nami, z miłą chęcią Ci pomożemy!