Katalog

Informacja

Nowe produkty

Niwelatory laserowe

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów wykorzystywanych między innymi w geodezji i budownictwie. Urządzenia te pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Propozycja firmy to przede wszystkim niwelatory laserowe. Są to urządzenia służące do wyznaczania prostych odcinków ustawionych idealnie w pionie lub poziomie. Zastosowany laser o dużej mocy pozwala na pracę na dużych odległościach, a prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z użytkowaniem sprzętu.

Wybrane akcesoria mogą być zasilane z wydajnych akumulatorów lub z baterii alkaicznych. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. W przypadku oferowanych niwelatorów na uwagę zasługuje przede wszystkim ich dokładność, która wynosi od 1mm do 0.75mm na każde 10m. Właśnie to czyni je jednymi z najdokładniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Dysponujemy profesjonalnymi niwelatorami laserowymi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wytrzymałości.

Niwelatory laserowe Jest 85 produktów.

Podkategorie

 • Niwelatory laserowe

  Urządzenia prezentowane w tej kategorii są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju prac murarskich, instalacyjnych, wykończeniowych oraz ziemnych. Oferowane przez nas niwelatory laserowe umożliwiają pracę zarówno z użyciem wiązki poziomej, jak i pionowej, przez co bez problemu można je wykorzystać np. podczas wylewania posadzek czy przygotowywania terenu pod przyszłą budowę. W aktualnej ofercie można znaleźć ponad 50 różnorodnych modeli takich marek, jak choćby Geo-Fennel, Nivel System oraz Lamigo, co pozwala optymalnie dobrać sprzęt do konkretnego zastosowania.

 • Zestawy laserowe

  Potrzebujesz uniwersalnych urządzeń do pracy na otwartych przestrzeniach i wewnątrz pomieszczeń, które błyskawicznie wyznaczą płaszczyznę poziomą, pionową i pochyloną? Postaw na profesjonalne zestawy laserowe oferowane przez sklep internetowy NivelTop! Oferta obejmuje precyzyjne przyrządy, które zdecydowanie ułatwią Ci cały szereg zadań, w tym między innymi wyznaczanie linii przewodów przy pracach instalacyjnych, równanie terenu, wykonywanie podjazdów czy realizację wymagających projektów stolarskich. Bez trudu znajdziesz u nas niwelatory o klasie ochrony IP66, które mogą pracować w nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

 • Akcesoria do laserowych

  Zestaw akcesoriów do niwelatorów laserowych: Statyw + Łata

  Zestaw akcesoriów do niwelatorów laserowych takich jak statyw, łata, czujnik, uchwyty, ładowarki, tarczki itp.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 85 elementów