Katalog

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Niwelatory laserowe

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów wykorzystywanych między innymi w geodezji i budownictwie. Urządzenia te pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Propozycja firmy to przede wszystkim niwelatory laserowe. Są to u...

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów wykorzystywanych między innymi w geodezji i budownictwie. Urządzenia te pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi. Propozycja firmy to przede wszystkim niwelatory laserowe. Są to urządzenia służące do wyznaczania prostych odcinków ustawionych idealnie w pionie lub poziomie. Zastosowany laser o dużej mocy pozwala na pracę na dużych odległościach, a prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z użytkowaniem sprzętu.

Wybrane akcesoria mogą być zasilane z wydajnych akumulatorów lub z baterii alkaicznych. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów. W przypadku oferowanych niwelatorów na uwagę zasługuje przede wszystkim ich dokładność, która wynosi od 1mm do 0.75mm na każde 10m. Właśnie to czyni je jednymi z najdokładniejszych urządzeń dostępnych obecnie na rynku.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Dysponujemy profesjonalnymi niwelatorami laserowymi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wytrzymałości.

Więcej

Niwelatory laserowe Jest 79 produktów.

Podkategorie

 • Niwelatory laserowe

  Urządzenia prezentowane w tej kategorii są niezastąpione podczas wszelkiego rodzaju prac murarskich, instalacyjnych, wykończeniowych oraz ziemnych. Oferowane przez nas niwelatory laserowe umożliwiają pracę zarówno z użyciem wiązki poziomej, jak i pionowej, przez co bez problemu można je wykorzystać np. podczas wylewania posadzek czy przygotowywania terenu pod przyszłą budowę. W aktualnej ofercie można znaleźć ponad 50 różnorodnych modeli takich marek, jak choćby Geo-Fennel, Nivel System oraz Lamigo, co pozwala optymalnie dobrać sprzęt do konkretnego zastosowania.

  Rzut oka na asortyment sklepu NivelTop

  Do największych atutów urządzeń należy bardzo wysoka precyzja, komfortowa obsługa bez potrzeby angażowania drugiej osoby, możliwość zastosowania wewnątrz pomieszczeń i na otwartym terenie, a także doskonała żywotność. Warto też podkreślić, że wśród dostępnych przyrządów znajdziesz m.in. specjalistyczne niwelatory laserowe kanalizacyjne i rurowe z bogatym wyposażeniem standardowym.

  Potrzebujesz fachowego doradztwa przy wyborze konkretnego modelu? Skontaktuj się z nami, z miłą chęcią Ci pomożemy!

 • Zestawy laserowe

  Potrzebujesz uniwersalnych urządzeń do pracy na otwartych przestrzeniach i wewnątrz pomieszczeń, które błyskawicznie wyznaczą płaszczyznę poziomą, pionową i pochyloną? Postaw na profesjonalne zestawy laserowe oferowane przez sklep internetowy NivelTop! Oferta obejmuje precyzyjne przyrządy, które zdecydowanie ułatwią Ci cały szereg zadań, w tym między innymi wyznaczanie linii przewodów przy pracach instalacyjnych, równanie terenu, wykonywanie podjazdów czy realizację wymagających projektów stolarskich. Bez trudu znajdziesz u nas niwelatory o klasie ochrony IP66, które mogą pracować w nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

  Niezawodny sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu

  Kupując najwyższej jakości zestawy laserowe z naszego sklepu, otrzymujesz gotowe do pracy urządzenia z całym kompletem akcesoriów. Zależnie od wybranego modelu, może on obejmować np. tarczę celowniczą, łatę niwelacyjną, walizkę transportową, okulary, statyw, detektor koparki i inne przydatne elementy.

  Jeżeli nie masz pewności, który model najlepiej sprawdzi się w konkretnym spektrum zastosowań, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo z naszej strony.

 • Akcesoria do laserowych

  Zestaw akcesoriów do niwelatorów laserowych: Statyw + Łata

  Zestaw akcesoriów do niwelatorów laserowych takich jak statyw, łata, czujnik, uchwyty, ładowarki, tarczki itp.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 79 elementów