Tyczki skręcane Geofennel RP 2 komplet w pokrowcu

AL0053

Nowy produkt

Komplet tyczek aluminiowych niemieckiej firmy geo-FENNEL. Solidne i wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów ze stalowymi grotami i metalowymi gwintami.

Więcej szczegółów

338,21 złnetto
416,00 zł brutto

Więcej informacji

Profesjonalne, segmentowe tyczki geodezyjne do sygnalizacji punktów w komplecie z pokrowcem i przedłużkami. Komplet czterech tyczek aluminiowych (8 segmentów) zakończonych stalowym grotem. Tyczki są skręcane z dwóch elementów, pomiędzy którymi można umieścić dowolną ilość przedłużek. W zestawie znajdują się także dwie przedłużki, a w pokrowcu można pomieścić łącznie 12 elementów. Dwa wolne miejsca w pokrowcu mogą pomieścić dodatkową tyczkę lub dwie przedłużki

Akcesorium należy do linii profesjonalnej Profi Line renomowanej niemieckiej marki geo-FENNEL. Zaawansowane technicznie przyrządy oferowane w korzystnych cenach przystosowane są do pracy ciągłej i zapewniają wysoką precyzję prac pomiarowych.

Oferowane przez firmę geo-FENNEL markowe akcesoria są wykonane według najwyższych standardów jakości. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów i podzespołów gwarantuje zachowanie płynności pracy oraz ponadstandardową dokładność.

Wysokiej jakości trwałe, profesjonalne tyczki aluminiowe w komplecie z przedłużkami i pokrowcem. Wytrzymałe tyczki są wykonane z lekkich aluminiowych segmentów i charakteryzują się bardzo wysoką sztywnością. Tyczki są zakończone stalowym grotem, który łatwo wchodzi w twardy grunt. Relatywnie cięższy (w porównaniu do tworzyw sztucznych) grot obniża środek ciężkości, dzięki czemu tyczka samoczynnie ustawia się w pionie.

Wszystkie elementy tyczki łączone są przy pomocy standardowego gwintu 5/8". Zastosowany w konstrukcji tyczki metalowy gwint jest znacznie bardziej wytrzymały od plastikowego i zapewnia znacznie dłuższy okres użytkowania. Tyczkę łatwo się skręca, a po zmontowaniu tworzy sztywną całość. Korzystając z gwintu na tyczce można zamocować lustro pryzmatyczne do tachimetru.

Lekka aluminiowa tyczka zakończona jest solidnym stalowym grotem. Wytrzymały grot umożliwia wbicie tyczki w nawet najtwardsze podłoże. Jednocześnie przesuwa środek ciężkości ku dołowi. Dzięki temu tyczka ma tendencję do ustawiania się w pozycji pionowej. Górny segment tyczki zakończony jest plastikowym kapslem. Pomiędzy nim, a dolnym segmentem można umieścić dowolną ilość przedłużek zwiększając całkowitą wysokość tyczki.

Znajdujący się w zestawie pokrowiec zawiera 12 przegródek mieszczących 4 tyczki oraz 2 przedłużki. Pozostają jeszcze dwie wolne przegródki, w których można umieścić jedną tyczkę lub 2 przedłużki. Pokrowiec posiada pasek na ramię wykorzystywany podczas transportu.

Komplet wysokiej jakości tyczek geodezyjnych zakończonych stalowym grotem. W komplecie cztery tyczki, dwie przedłużki oraz pokrowiec:

- Tyczka wykonana z lekkich aluminiowych segmentów jest wytrzymała i zachowuje dużą sztywność.

- Przedłużki umożliwiają zwiększanie wysokości pojedynczej tyczki.

- Stalowy grot łatwo wchodzi w twardy grunt.

- Relatywnie cięższy grot obniża środek ciężkości, dzięki czemu tyczka samoczynnie ustawia się w pionie.

- Grubozwojowy gwint łącznika ułatwia skręcanie i rozkręcanie poszczególnych segmentów, nie powodując zakleszczenia.


Zawartość opakowania:

- Segment dolny tyczki 4 szt.

- Segment górny tyczki 4 szt.

- Przedłużacz 2 szt.

- Pokrowiec.