Tyczka teleskopowa 2m do lustra dalmierczego L 23 GeoFennel Zobacz większe

Tyczka teleskopowa 2m do lustra dalmierczego L 23 GeoFennel

AG0021

Nowy produkt

Tyczka teleskopowa niemieckiej marki Geo-FENNEL o zmiennej długości od 122-208 cm. Wyposażona w libellę sferyczną umożliwiającą dokładne spionowanie nad punktem.

Więcej szczegółów

386,18 złnetto
475,00 zł brutto

Więcej informacji

Wysokiej jakości profesjonalna tyczka teleskopowa o zmiennej długości od 122-208 cm. Wyposażona w libellę sferyczną umożliwiającą dokładne spionowanie nad punktem. Posiada trzpień z gwintem 5/8”, trzpień Leica i trzpień węgielnicy Ø 10 mm.

Akcesorium należy do linii profesjonalnej Profi Line renomowanej niemieckiej marki geo-FENNEL. Zaawansowane technicznie przyrządy oferowane w korzystnych cenach przystosowane są do pracy ciągłej i zapewniają wysoką precyzję prac pomiarowych.

Oferowane przez firmę geo-FENNEL markowe akcesoria są wykonane według najwyższych standardów jakości. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów i podzespołów gwarantuje zachowanie płynności pracy oraz ponadstandardową dokładność.

Profesjonalna tyczka teleskopowa o regulowanej długości od 122-208 cm. Tyczka wykonana z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium, co gwarantuje długie i bezawaryjne użytkowanie.

Zewnętrzna część tyczki posiada naniesione biało-czerwone paski z farby odblaskowej, odpornej na ścieranie. Wewnętrzna część tyczki jest wykonana z anodowanego aluminium z naniesioną podziałką centymetrową.

Tyczka posiada mosiężną głowicę z gwintem do przykręcenia lustra, trzpień Leica oraz trzpień węgielnicy Ø 10 mm.

Precyzyjna centymetrowa podziałka jest odporna na ścieranie. Dodatkowo co 5 cm na tyczkę naniesiona jest liczbowa wartość wysokości. Dzięki temu użytkownik bez trudu może oszacować jąką część tyczki należy wysunąć, aby ustawić lustro na żądanej wysokości.

Tyczka posiada stalowy szpic z odkręcaną hartowaną końcówką. Ostrze szpica można precyzyjnie ustawić na żądanym punkcie. W przypadku uszkodzenia końcówki można ją łatwo wykręcić i wymienić na nową.

Tyczka dostarczana z pokrowcem ochronnym w komplecie.

Zawartość opakowania: 

- Tyczka teleskopowa 2 m L 23.zz

- Pokrowiec.