Drogomierz kompaktowy GM-06 Zobacz większe

Drogomierz kompaktowy GM-06

DR0005

Nowy produkt

Profesjonalny, podręczny drogomierz kompaktowy łatwy w przechowywaniu i transporcie. Pomiary z wysoką dokładnością 99,95%. Błyskawiczny demontaż za pomocą dwóch przycisków.

Więcej szczegółów

218,70 złnetto
269,00 zł brutto

Więcej informacji

Drogomierz kompaktowy GM-06

Opis:

Drogomierz kompaktowy GM-06 to łatwy w obsłudze i niezwykle poręczny przyrząd pomiarowy do profesjonalnych zastosowań. Drogomierz wyposażony w koło pomiarowe o średnicy 160mm oraz składany drążek posiada niewielki rozmiar. Dzięki temu zajmuje mało miejsca w samochodzie i może być dostępny zawsze pod ręką. Szczególnie polecany w inspekcji a także w pomiarach inwentaryzacji towarów lub materiałów o znacznych wymiarach.

Drogomierz został wyposażony w czytelny licznik wskazujący wynik pomiaru w zakresie 0-9999 m. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt zwiększa komfort pracy odciążając staw nadgarstka. Składany za pomocą jednego przycisku drążek ułatwia transport i przechowywanie. W zestawie znajduje się zamykany na zamek poręczny pokrowiec.

Właściwości:

Drogomierz kompaktowy GM-06 to profesjonalny przyrząd do pomiaru przebytej drogi. Specjalnie opracowana konstrukcja koła, którego średnica wynosi 160mm zmniejsza do minimum rozmiary ułatwiając jego transport i przechowywanie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów drogomierz jest lekki, a przy tym trwały i wytrzymały.

Cechy szczególne:

Kompaktowy drogomierz dla profesjonalistów o minimalnych rozmiarach zapewniający wysoką dokładność pomiarów:

- koło pomiarowe o średnicy 160mm

- ergonomiczny uchwyt

- łatwo i błyskawicznie składany drążek za pomocą jednego przycisku

- czytelny licznik wskazujący wynik pomiaru w zakresie 0-9999

- pokrowiec w komplecie

Zawartość opakowania:

- Drogomierz kompaktowy GM-06

- Pokrowiec

Produkty powiązane