Uchwyt wielofunkcyjny GEO FENNEL MH1 do laserów krzyżowych i punktowych

AL0079

Nowy produkt

Uchwyt wielofunkcyjny do laserów z regulowaną platformą do zawieszania na ścianie, magnetycznie na elementach stalowych, lub bezpośrednio na podłożu.

Więcej szczegółów

298,37 złnetto
367,00 zł brutto

Więcej informacji

Uchwyt MH1 

Opis:

Wielofunkcyjny uchwyt MH 1 do laserów krzyżowych i punktowych z regulowaną platformą. Umożliwia uniwersalne ustawienie lasera na wiele możliwych sposobów oraz łatwe dopasowanie gwintu dzięki dołączonej przejściówce A-14-58.

Akcesorium należy do linii profesjonalnej Profi Line renomowanej niemieckiej marki GEO-FENNEL. Zaawansowane technicznie przyrządy oferowane w korzystnych cenach przystosowane są do pracy ciągłej i zapewniają wysoką precyzję prac pomiarowych.

Oferowane przez firmę GEO-FENNEL markowe akcesoria są wykonane według najwyższych standardów jakości. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów i podzespołów gwarantuje zachowanie płynności pracy oraz ponadstandardową dokładność.

Właściwości: 

Uchwyt MH 1 służy do mocowania laserów krzyżowych i punktowych w wielu uniwersalnych konfiguracjach. Po zamocowaniu lasera w uchwycie umożliwia bezpośrednie i stabilne ustawienie bezpośrednio na podłożu/blacie/półce, montaż na statywie 1/4” lub 5/8”, zawieszenie na ścianie lub zamocowanie na elementach stalowych dzięki wbudowanym silnym magnesom na tylnej ściance.

Uchwyt MH 1 posiada dużą regulowaną platformę wyposażoną w pokrętło powolnego ruchu. Dzięki temu możliwe jest łatwe i precyzyjne dostrojenie pozycji lasera we wszystkich kierunkach. Zakres regulacji góra-dół to 85 mm, przód-tył 20 mm, prawo-lewo 200°.

Dołączony do zestawu adapter A-14-58 umożliwia łatwe dopasowanie gwintu 1/4"" lub 5/8” do aktualnie posiadanego przyrządu. Do wyposażenia zalicza się również metalowy wspornik tylnej ścianki, który zwiększa stabilność ustawienia.

Dane techniczne : 

MH 1 to uniwersalny uchwyt wielofunkcyjny z regulacją wielozakresową do laserów krzyżowych i punktowych:

- Standardowa śruba mocowania przyrządu 1/4".

- Przejściówka do gwintu 5/8” w zestawie.

- Wbudowane silne magnesy oraz otwory montażowe.

- Konfiguracja ustawienia: podłoga/półka/blat, statyw, ściana, profile stalowe.

- Prosta, szybka i precyzyjna regulacja położenia lasera: góra-dół 85 mm, przód-tył 20 mm, prawo-lewo 200°.

- Wysoka klasa materiałów oraz jakość wykonania.