NIVEL SYSTEM CL4D-G BT laser krzyżowy płaszczyznowy liniowy

LK0084

Nowy produkt

Najnowszy i najprawdopodobniej najlepszy na rynku laser płaszczyznowy Nivel System CL4DG z elektronicznym kompensatorem. Dzięki temu model CL4D-G jest dwukrotnie dokładniejszy od laserów z kompensatorem magnetycznym. Sterowanie za pomocą aplikacji BLUETOOTH - 4 zielone linie 360 stopni  PION  POZIOM  SKOSY

Więcej szczegółów

2 289,43 złnetto
2 816,00 zł brutto

Więcej informacji

NIVEL SYSTEM CL4D-G BT ZIELONY Laser krzyżowy - liniowy multilaser budowlany płaszczyznowy

Sterowanie za pomocą aplikacji BLUETOOTH - 4 zielone linie 360 stopni  PION  POZIOM  SKOSY

Kompensator elektroniczny jest dwukrotnie dokładniejszy w stosunku do laserów z kompensatorem magnetycznym

Nivel System CL4D-G BT to nowoczesny, wielozadaniowy laser krzyżowy 4D z super widzialną wiązką zielonego lasera (długość fali 515nm) emitowaną przez diodę japońskiej firmy SHARP. Multilaser wyznacza na płaszczyźnie 4 idealnie spoziomowane linie odniesienia (2 w pionie i 2 w poziomie), każda w zakresie 360°.

Sprzęt umożliwia wyznaczanie poziomej linii laserowej już na wysokości 17 mm. W praktyce oznacza to, że możliwe jest np. obsadzanie cokołów czy układanie płytek już od samej podłogi. Klasyczne lasery krzyżowe nie dają takich możliwości.

Laser oferuje bardzo wysoką dokładność pracy (±1mm/10m) i ma zastosowanie w budownictwie i przemyśle, do wszelkich prac konstrukcyjnych i wykończeniowych. Wszędzie tam, gdzie wymagane są najwyższe dokładności.

Elektroniczny kompensator zapewnia szybkie poziomowanie sprzętu. Eliminuje tzw. wahnięcia wiązki przy drganiu terenu, a więc skuteczniej tłumi drgania w porównaniu z klasycznym kompensatorem magnetycznym. Zablokowanie kompensatora sprawia, że instrument można pochylać i korzystać z linii skośnych. Wbudowany gwint 1/4” umożliwia pewne i stabilne mocowanie instrumentu na statywie, adapterze czy półce laserowej. Wzmocnione gumowe elementy obudowy lasera chronią przed uszkodzeniami wskutek uderzeń i wstrząsów.

Parametry techniczne:

- Wiązka laserowa: zielony, 515nm, klasa lasera II

- Generowane płaszczyzny: 2 x poziomo (360°), 2 x pionowo (360°) 

- Dokładność: ±1mm/10m

- Zasięg pracy: 30m (70m z detektorem)

- Zakres samo-poziomoania: ±4°

- Zakres temperatury pracy: -10°C - 50°C

- Mocowanie (śruba): 1/4"

- Klasa odporności: IP54

- Wymiary: 125 x 75 x 140 mm

- Waga: 0.9kg

Aplikacja Nivel System CL4D na urządzenia mobilne - komunikacja Bluetooth

W nowej wersji czteropłaszczyznowych laserów krzyżowych CL4D-G BT(zielona wiązka) wprowadzono bezprzewodową komunikację Bluetooth.

W tym celu opracowano dedykowaną aplikację Nivel System CL4D na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Aplikacja jest dostępna na platformach App Store i Google Play.

Umożliwia ona zdalne zarządzanie funkcjami lasera z pokładu telefonu, co wpływa na komfort i wzrost efektywności pracy ze sprzętem.

Aplikacja oferuje włączenie i wyłączenie lasera, wybór wyświetlania linii, uruchomienie współpracy z czujnikiem, regulację mocy wiązki.

Nowe akcesoria w standardzie ułatwiające układanie płytek podłogowych.

Teraz lasery krzyżowe czteropłaszczyznowe CL4D-G BT (zielona wiązka) zyskały nowy osprzęt wspierający prace wykończeniowe: układanie płytek podłogowych.

Standardowe wyposażenie zestawu lasera uzupełniliśmy o podłogowe tarczki laserowe. Tarczki ustawiamy na podłodze, płytkach czy terakocie. Precyzyjna podziałka informuje nas o poziomie lub odchyłce od poziomu linii laserowej generowanej przez laser CL4DG BT.

Nie potrzebujemy poziomicy czy dodatkowych narzędzi pomiarowych. Wszystko wykonamy w oparciu o standardowy zestaw dostarczony z laserem.

Wydłużamy czas pracy naszych laserów!

Teraz 2 akumulatory w zestawie.

Wydłużamy czas pracy naszych laserów krzyżowych czteropłaszczyznowych CL4D-G BT (zielona wiązka).

Mając na względzie Państwa komfort pracy dodaliśmy drugi akumulator gratis do wyposażenia standardowego!

Gdy jeden akumulator pracuje, drugi można naładować.

Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniecie Państwo przestojów w pracy z powodu rozładowanego akumulatora.

- Dokładność i niezawodność - wyraźna wiązka zielonego lasera (515nm) gwarantuje komfortową pracę w każdych warunkach, sprzęt umożliwia pracę z dokładnością ±1 mm/10 m

- Jeszcze większy zasięg - funkcja pulsacyjna pozwala pracować z czujnikiem laserowym na zewnątrz budynków na dużych odległościach

- Precyzyjne wyświetlanie wiązki – jasna, zielona wiązka lasera oraz wysokiej jakości optyka generuje linie, które są bardzo dobrze widoczne

- Wszechstronność i wielozadaniowość - cztery płaszczyzny laserowe (360°)

- Szybkie i skuteczne poziomowanie - innowacyjny, elektroniczny system kompensacji drgań zapewnia szybkie przygotowanie urządzenia do

- Pracy, laser stabilnie wyznacza wiązkę, nawet na niestabilnej podstawie, a po zablokowaniu pozwala pracować z wiązkami skośnymi

- Intuicyjna obsługa – łatwy i szybki w użyciu panel sterowania

- Adapter i winda laserowa - bezpieczne mocowanie nawet w trudnych warunkach na budowie, dodatkowo możliwość ustawienia na zadanej wysokości, winda laserowa umożliwia precyzyjne dostosowanie dolnej wiązki lasera

- Ekonomiczne zasilanie - w zestawie akumulatory litowo-jonowe

- Odporny na uszkodzenia, trwały sprzęt – gumowe elementy obudowy lasera chronią go przed uszkodzeniami wskutek uderzeń i wstrząsów, sprzęt odporny na działanie kurzu i wody (IP54)

W zestawie otrzymasz:

- Nowy model lasera Nivel System CL4D-G BT z Bluetooth

- Uchwyt CL-BR z półką jezdną oraz z nakładką do profili

- Tarczka laserowa

- Półka podłogowa

- Podłogowe tarczki laserowe - 2szt

- Akumulator Li-ion 2600 mAh - 2szt.

- Ładowarka

- Baterie

- Adapter na baterie

- Okulary wzmacniające

- Kufer transportowy

- Certyfikat instrumentu

- Instrukcja obsługi

Dowód zakupu

Pobierz PrestaShop

Instrukcja CL4DG CL4DB NIVEL

Instrukcja obsługi NIVEL System CL4DG CL4DB

Pobierz PrestaShop (1.41M)