Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Marki Jest 20 marek

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • 2LS

  Marka 2LS została stworzona przez firmę Topcon.

 • BMI

  Wytrzymałe i dokładne taśmy pomiarowe oraz najsolidniejsze poziomnice BMI są używane na co dzień przez profesjonalistów na całym świecie. W Polsce rodzimi wykonawcy cenią wysoką jakość przyrządów BMI połączoną z korzystnie kalkulowanymi cenami. Znacznie dłuższy okres użytkowania dzięki wysokiej trwałości i wytrzymałości stanowi doskonałą alternatywę dla tanich, mniej dokładnych i szybko zużywających się produktów.

 • Geo-Fennel

  Niemieckie przedsiębiorstwo geo-FENNEL, założone w 1851 r. w okolicy Kassel, to jeden z najbardziej zasłużonych światowych pionierów techniki pomiarowej. Jako jedna z niewielu funkcjonujących firm w branży, może pochwalić się tak długą i pełną autorskich rozwiązań ponad 160-letnią tradycją i specjalizacją. Poprzez nieustanne dążenie do perfekcji marka geo-FENNEL zyskała reputację dostawcy najwyższej jakości produktów optycznej oraz laserowej technologii pomiarów.

 • Kapro

  KAPRO to izraelski producent poziomic, niwelatorów i innych urządzeń pomiarowych najwyższej jakości. Marka KAPRO jest rozpoznawalna niemal na całym świecie i wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

 • Medid

  MEDID to jedna z najstarszych i najbardziej zasłużonych firm hiszpańskich oferujących profesjonalne taśmy pomiarowe, która powstała w 1932 r. w Barcelonie. Bogata oferta przyrządów pomiarowych obejmuje szereg popularnych produktów o unikalnych cechach i wyjątkowej funkcjonalności.

  Dopracowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach ergonomiczne taśmy MEDID przekonują swoją dokładnością, jakością wykonania oraz użytecznymi dodatkami. Taśmy produkowane w II klasie dokładności z legalizacją pierwotną w postaci nabitej cechy legalizacyjnej lub naniesionym opisie zgodnym z dyrektywą MID nie wymagają przedkładania do legalizacji w Urzędzie Miar. To czysta oszczędność czasu i kosztów, wygoda i bezpieczeństwo prawidłowych pomiarów. Z kolei, pożądane i cenione na rynku specjalistyczne taśmy w I klasie dokładności znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

  Wysoka jakość produkcji z zastosowaniem zaawansowanych technologii (np. nieścieralna powłoka UPS) w połączeniu z atrakcyjnymi cenami zapewnia marce MEDID stale rosnącą grupę zadowolonych klientów.

 • Metrica

  Metrica to producent między innymi taśm, ruletek stalowych 50m i 100m oraz z włókna szklanego.

 • Motip Dupli ColorMark Spotmarker

 • PICA

  Firma Pica-Marker jest synonimem innowacyjności i pomysłowości w najdrobniejszym szczególe i robi to już od prawie 20 lat. Jako rewolucjoniści w świecie narzędzi do znakowania i między innymi wynalazcy „znacznika głębokich otworów” mamy obecnie prawie 20 lat doświadczenia. W naszych produktach kryje się prawdziwa pasja, od pomysłu, poprzez rozwój, aż po produkcję. Na tym nie poprzestajemy i stale udoskonalamy nasze oryginały, które wielokrotnie musiały stawiać czoła trudnym praktykom.
 • PRO

  Wyznaczanie standardów wpisane jest w misję przedsiębiorstwa,realizowaną poprzez zasadę Total Quality Management czyli Zarządzania przez Jakość. Początkiem tej drogi ku doskonałości było certyfikowanie Systemu Jakości wg normy ISO 9000 w roku 1999, rozszerzone wprowadzeniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania (normy ISO 9001, ISO 14000, PN-N-18001).

 • SOKKIA

  Sokkia to najstarsza japońska firma zajmująca się wytwarzaniem całej gamy rozwiązań pomiarowych. Dzięki japońskim dogmatom przez lata tworzyła jedne z najlepszych rozwiązań pomiarowych (wiele znanych jeszcze pod marką Sokkisha). W 2008 roku Sokkia została przejęta przez swojego konkurenta – firmę TOPCON. Od tej chwili obie firmy wspólnie rozwijają produkty, uzupełniając je o swoje najlepsze rozwiązania.

 • SOPPEC

 • SOUTH

  South Surveying & Mapping Instrument Co., Ltd. istnieje od 1989 roku. Jest producentem oraz sprzedawcą produktów dla branży geodezyjnej, takich jak: tachimetry, teodolity elektroniczne, dalmierze elektroniczne, niwelatory automatyczne, niwelatory laserowe, pryzmaty, akcesoria pomiarowe, odbiorniki GPS, oprogramowanie wykorzystywane w geodezji.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów