Tyczka teleskopowa GeoFennel 5 m do lustra dalmierczego L 50

AG0025

Nowy produkt

Tyczka teleskopowa niemieckiej marki Geo-FENNEL o zmiennej długości od 160-500 cm. Wyposażona w libellę umożliwiającą dokładne spionowanie nad punktem.

Więcej szczegółów

711,38 złnetto
875,00 zł brutto

Więcej informacji

Wysokiej jakości profesjonalna tyczka teleskopowa o zmiennej długości od 160-500 cm. Wyposażona w libellę sferyczną umożliwiającą dokładne spionowanie nad punktem. Posiada trzpień z gwintem 5/8”.

Akcesorium należy do linii profesjonalnej Profi Line renomowanej niemieckiej marki geo-FENNEL. Zaawansowane technicznie przyrządy oferowane w korzystnych cenach przystosowane są do pracy ciągłej i zapewniają wysoką precyzję prac pomiarowych.

Oferowane przez firmę geo-FENNEL markowe akcesoria są wykonane według najwyższych standardów jakości. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów i podzespołów gwarantuje zachowanie płynności pracy oraz ponadstandardową dokładność.

Profesjonalna tyczka teleskopowa o regulowanej długości od 160-500 cm. Tyczka została wykonana z lekkiego, a zarazem wytrzymałego aluminium, co gwarantuje długie i bezawaryjne użytkowanie.

Zewnętrzna część tyczki posiada naniesione biało-czerwone paski z farby odblaskowej, odpornej na ścieranie. Wewnętrzna część tyczki jest wykonana z anodowanego aluminium z naniesioną podziałką centymetrową.

Precyzyjna centymetrowa podziałka jest odporna na ścieranie. Dodatkowo co 5 cm na tyczkę naniesiona jest liczbowa wartość wysokości. Dzięki temu użytkownik bez trudu może oszacować jąką część tyczki należy wysunąć, aby ustawić lustro na żądanej wysokości.

Tyczka jest zakończona mosiężną głowicą z gwintem 5/8” do przykręcenia lustra.

W konstrukcji tyczki zastosowano zamki zaciskowe, które blokują wysuwaną część na dowolnej wysokości. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania operowanie rozstawem jest szybkie, łatwe i precyzyjne.

Libella pudełkowa zamontowana u nasady zewnętrznego elementu tyczki pozwala utrzymać pion w każdej sytuacji. Mocna obudowa ochrania ten element przed uszkodzeniem podczas upadku.

Tyczka posiada stalowy szpic z odkręcaną hartowaną końcówką. Ostrze szpica można precyzyjnie ustawić na żądanym punkcie. W przypadku uszkodzenia końcówki można ją łatwo wykręcić i wymienić na nową.

Tyczka dostarczana z pokrowcem ochronnym w komplecie.

Zawartość opakowania:

- Tyczka teleskopowa 5 m L 50.

- Pokrowiec.