Tyczka GeoFennel G 25 do anteny GPS 2,48 m

AG0024

Nowy produkt

Teleskopowa tyczka z włókna węglowego i aluminium niemieckiej firmy geo-FENNEL. Regulowana wysokość do 2,48 m. Idealna do anten GPS.

Więcej szczegółów

706,50 złnetto
869,00 zł brutto

Więcej informacji

Teleskopowa tyczka o wysokości regulowanej w zakresie 136-248 cm. Dolny segment został wykonany z włókna węglowego, natomiast materiał górnego segmentu to aluminium. Do budowy solidnego grotu użyto stali najwyższej jakości. Tyczka jest przeznaczona przede wszystkim do użytku z anteną GPS. Stalowa zawleczka wsuwana na wysokości 180, 200 lub 220 cm gwarantuje niezmienną długość.

Akcesorium należy do linii profesjonalnej Profi Line renomowanej niemieckiej marki geo-FENNEL. Zaawansowane technicznie przyrządy oferowane w korzystnych cenach przystosowane są do pracy ciągłej i zapewniają wysoką precyzję prac pomiarowych.

Oferowane przez firmę geo-FENNEL markowe akcesoria są wykonane według najwyższych standardów jakości. Zastosowanie wysokiej klasy komponentów i podzespołów gwarantuje zachowanie płynności pracy oraz ponadstandardową dokładność.

Profesjonalna tyczka teleskopowa wykonana z włókna węglowego i aluminium. Charakteryzuje się niewielką masą i bardzo wysoką wytrzymałością. Tyczka stanowi stabilne podparcie dla anteny GPS.

Wysokość tyczki można regulować w zakresie 136-248 cm. Stalowa zawleczka wsuwana na wysokości 180, 200, 220 cm gwarantuje niezmienną długość.

Duża, wyraźna bańka precyzyjnej libelli pudełkowej umożliwia szybkie i dokładne ustawienie tyczki nad celem.

Regulowana tyczka z włókna węglowego i aluminium do anten GPS:

  • Regulowana wysokość w zakresie 136-248 cm.
  • Stalowa zawleczka wsuwana na wysokości 180, 200, 220 cm.
  • Materiał górnego segmentu - aluminium.
  • Materiał dolnego segmentu - włókno węglowe.
  • Libella ułatwia ustawienie w pionie.

Zawartość opakowania:

  1. Tyczka G 25 do anteny GPS 2,48 m.
  2. Pokrowiec.