Geo Fennel FLG 6X GREEN MAXI 3x360° płaszczyznowy

ZK0293

Nowy produkt

Profesjonalny laser płaszczyznowy marki GEO-FENNEL emitujący mocne i dokładne zielone linie laserowe 3x360. Komplet MAXI SET ze statywem, uchwytem, tarczką, ładowarką i akumulatorem Li-Ion w twardej walizce.

Więcej szczegółów

1 950,41 złnetto
2 399,00 zł brutto

Więcej informacji

Geo Fennel FLG 6X GREEN 

Opis:

Zielony laser krzyżowy płaszczyznowy 3x360 FLG 6X-GREEN marki GEO-FENNEL to profesjonalny, mocny i dokładny laser krzyżowy emitujący kompletną siatkę jaskrawo-zielonych linii laserowych o dużym zasięgu 60 m (150 m z detektorem). Przyrząd jest łatwy w obsłudze. Trzy wiązki laserowe 360 stopni (jedna pozioma i dwie pionowe) z wysoką dokładnością 0,2 mm/m.

W pełni automatyczny samopoziomujący kompensator błyskawicznie po włączeniu lasera ustawia prawidłowy poziom i pion. Wydajny akumulator litowo-jonowy zapewnia wiele godzin pracy w warunkach placu budowy, a w przypadku ich rozładowania możliwość zachowania ciągłości pracy poprzez kabel ładowania z wyjściem USB i ładowarkę.

Trzy linie dookólne 360 stopni tworzą obrys pomieszczenia przyspieszający realizację wszelkich zadań budowlanych i wykończeniowych łącznie z zastosowaniem trybu manualnego do wyznaczania skosów. Możliwość współpracy z detektorem znacznie zwiększa zakres wykorzystania lasera, pozwalając na wyjście poza budynek i pracę w terenie na dużej odległości wynoszącej nawet do 150 m.

Laser liniowy krzyżowy FLG 6X-GREEN jest objęty 24 miesięczną gwarancją (36 miesięcy po rejestracji). Jest gotowy do pracy natychmiast po otwarciu firmowego opakowania.

Właściwości:

Zielony laser krzyżowy płaszczyznowy 3x360 FLG 6X-GREEN to w pełni profesjonalny, uniwersalny przyrząd przystosowany do pracy ciągłej w trudnych warunkach, w szerokim zakresie temperatur dodatnich oraz ujemnych. Solidna obudowa z wytrzymałego tworzywa i gumy trwale zabezpiecza przyrząd zgodnie z normą IP 54.

Zielona wiązka laserowa wysokiej klasy jest bardzo dobrze widoczna nawet w przestronnych wnętrzach. Duża ilość światła słonecznego wpadająca do pomieszczenia nie sprawia kłopotów.

FLG 6X-GREEN jest łatwy w obsłudze i przyjazny w codziennym użytkowaniu. Klawiatura złożona z kilku czytelnie rozplanowanych przycisków oferuje intuicyjny dostęp do najważniejszych funkcji lasera. Blokada kompensatora zintegrowana z głównym włącznikiem zabezpiecza przyrząd na czas transportu i przechowywania.

Laser krzyżowy FLG 6X-GREEN pracuje z bardzo wysoką dokładnością ±2mm/10 m na dystansie ponad 60 m. Wykorzystanie opcjonalnego detektora może zwiększyć zasięg do imponujących 150 m.

FLG 6X-GREEN jest w pełni kompatybilny z gamą profesjonalnych akcesoriów. Głowica laserowa została wyposażona w dwa metalowe gwinty w rozmiarze ¼" i ⅝", co pozwala na swobodne dopasowanie statywu typu foto, geodezyjnego lub montaż na uchwycie ściennym.

Laser jest wyposażony w najnowocześniejszy system zasilania litowo-jonowego, który zapewnia 100% mocy dostępnej aż do całkowitego rozładowania i jest pozbawiony niekorzystnego efektu pamięci. Takie rozwiązanie charakteryzuje się najwyższą wydajnością oraz niskim stopniem samo-rozładowania. W przypadku rozładowania akumulatora kontynuowanie pracy jest możliwe bezpośrednio poprzez dołączony kabel ładowania USB i ładowarkę.

Dane techniczne:

- Dokładność instrumentu - ± 2 mm / 10 m

- Zakres automatyki poziomowania - ± 3°

- Zasilanie akumulatorowe - Li-Ion

- Czas pracy – jedno ładowanie - 12h

- Klasa bezpieczeństwa lasera/długość fali - 2/515-530 nm

- Rodzaj wiązki lasera - stała/kluczowana

- Diody laserowe liczba/długość fali - 3/515-530 nm

- Średnica strefy widoczności lasera N/O* - 60 m/ 70 m

- Średnica strefy detekcji lasera - 150 m

- Manualne nastawianie spadków X, Y - tak

- Sposób mocowania instrumentu - gwint 5/8'' i 1/4''

- Zakres temperatur pracy - -10 °C – +45 °C

- Klasa szczelności obudowy - IP 54

- Masa instrumentu - 0,76 kg

- Wymiary transportowe instrumentu - 13 x 14 x 18 cm

Statyw budowlany z kolumną na korbę FS 8 dostępny wyłącznie w komplecie

- Typ głowicy - płaska, okrągła, obrotowa

- Wymiary głowicy (średnica) - 55 mm

- Typ śruby sprzęgającej - zintegrowana 5/8″ x 11

- Efektywna wysokość rozstawienia - 55 do 145 cm

- Zakres swobodnego ruchu kolumny - 290 mm

- Liczba kolumn wysuwanych statywu - 1

- Sposób wysuwania kolumny centralnej - mechaniczny, na korbę

- Libella wbudowana w statyw - tak

- Sposób blokady nóg statywu - klamry zaciskowe

- Blokada nadmiernego rozstawu nóg statywu - rozpórki nóg

- Masa statywu - 1,05 kg

W zestawie:

- Zielony laser krzyżowy płaszczyznowy 3x360 FLG 6X-GREEN

- Statyw z regulacją wysokości na korbę

- Wielofunkcyjny uchwyt magnetyczny z regulacją wysokości MH 1

- Płytka wspornikowa uchwytu MH 1

- Uchwyt lasera do profili aluminiowych WS 1

- Tarczka magnetyczna celownicza

- Akumulator Li-Ion

- Ładowarka sieciowa

- Kabel ładowania z wtyczką USB 3.0

- Indywidualny certyfikat dokładności.

- Instrukcja obsługi w języku polskim.

- Kufer transportowy

- Dowód zakupu Paragon lub Faktura VAT

Produkty powiązane