SERWIS - NAPRAWA

Klientom naszego sklepu oferujemy nie tylko szeroki asortyment narzędzi pomiarowych. Świadczymy również usługi serwisowe związane z naprawą uszkodzonych lub nieprawidłowo skalibrowanych niwelatorów laserowych, niwelatorów optycznych i laserów krzyżowych. W naszej codziennej pracy skupiamy się na tym, aby oddane do regulacji urządzenia były tak samo wydajne i precyzyjne, jak przed naprawą.

Diagnostyka serwisowa niwelatorów

W ręce naszych fachowców można oddać niwelatory i lasery przeznaczone do dokładnego wyznaczania punktów pomiarowych. W ramach serwisu zajmujemy się naprawą, kalibracją oraz konserwacją aparatury. Przeprowadzamy wymianę wadliwych części i modernizację elementów, które mogłyby wpływać na jakość pomiarów. Wykonujemy wszystkie czynności niezbędne do tego, aby niwelatory optyczne i laserowe, a także lasery krzyżowe, mogły ułatwiać codzienną pracę naszych Klientów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy? Dajemy pewność, że serwis aparatury pomiarowej zostanie przeprowadzony przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna w branży budowlanej i geodezyjnej jest precyzja. Niwelatory i lasery muszą działać więc bez zarzutu. Wszelkie wątpliwości związane z dokładnością wyników czy prawidłowych działaniem urządzeń warto konsultować, aby uniknąć powielania błędów. W razie pojawienia się wątpliwości zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Serwis i naprawa laserów pomiarowych

Klientów zainteresowanych serwisem urządzeń pomiarowych zachęcamy do kontaktu. Nasi fachowcy są dostępni pod numerami telefonów 502 333 570 lub 798 822 680. Można napisać do nas także na adres e-mail: sklep@niveltop.pl. Punkt stacjonarny w Kielcach czynny jest od poniedziałku do soboty. Wystarczy przynieść do nas sprzęt wymagający serwisu (naprawy, renowacji, kalibracji itp.), a my zajmiemy się resztą. Zachęcamy też do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym prócz niwelatorów i laserów można znaleźć także inne przyrządy pomiarowe niezbędne w pracach budowlanych oraz geodezyjnych.

SERWIS - NAPRAWA Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji