Dalmierze laserowe

W NIVELTOP dostarczamy Państwu nowoczesne, dokładne oraz łatwe w obsłudze urządzenia pomiarowe – elektroniczne dalmierze laserowe, które stanowią jedne z najlepszych geodezyjnych urządzeń pomiarowych na rynku. Dlaczego? Przede wszystkim są na tyle wytrzymałe i uniwersalne, że można z nich korzystać w wielu miejscach, przez długie lata. Są też lekkie, mają poręczną konstrukcję i wiele przydatnych funkcji, które ułatwią pracę!

Dalmierz – zastosowanie

Warto zainwestować w dalmierz elektroniczny laserowy z naszej oferty, gdyż jest to nowoczesna alternatywa dla wielu tradycyjnych narzędzi, w tym miary czy kalkulatora.

Urządzenia te okazują się niezastąpione zarówno w prywatnych skrzynkach z narzędziami, jak i w wyposażeniu profesjonalnych firm budowlanych. Polecamy je również geodetom, myśliwym, organizatorom imprez sportowych, osobom pracującym przy robotach drogowych i każdemu, kto musi precyzyjnie określić długości odcinków.

Dalmierze laserowe – oferta

Proponujemy Państwu elektroniczne dalmierze laserowe z czerwoną lub zieloną wiązką, które nadają się do wykonywania pomiarów zarówno w terenie, jak i pomieszczeniu. Oferujemy m.in. egzemplarze:

  • GeoDist 60-GREEN,
  • GeoDist 600LR,
  • IVEL SYSTEM HDM-120BC
  • i inne.

Dostępne u nas elektroniczne dalmierze laserowe posiadają szybki procesor, możliwość zapisu i przesłania danych do komputera. Mają również dodatkowe funkcje, w tym tyczenie, pomiar ciągły i rozbudowane funkcje Pitagorasa. Co więcej, urządzenia te mają daleki zasięg, który sięga 40, 50, 70 lub 80 m. Niektóre modele mogą pracować nawet w zakresie od 0,5 do 600 m.

Nowoczesne dalmierze laserowe

Wybrane modele z naszej oferty są wyposażone w nowoczesny system US/BLUETOOTH oraz czytelny i łatwy w obsłudze ekran dotykowy z podświetleniem.

Niektóre elektroniczne dalmierze laserowe mają także nowoczesną kamerę, funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku braku aktywności lub automatycznej korekcji punktu odniesienia. Ponadto, wybrane modele mają antypoślizgowe przyciski, opcję mocowania statywu oraz wiele innych.

Dalmierze laserowe Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów